Örök klasszikus mérkőzés következik. Németország hazai pályán fogadja Anglia együttesét. E két válogatottnak számtalan nagyszerű találkozót köszönhetünk. Jelenleg a Német válogatott áll jobban a csoportban egyetlen pontot gyűjtve, míg meglepetésre az angol együttes kikapott hazánk fiaitól. Kitűnő összecsapás előtt állunk ahol nincs valódi esélyes.

Németország: Neuer;Klosterman;Rüdiger;Schlotterbeck;Hofmann;Gündogan;Kimmich;Raum;Musiala;Müller;Havertz

Anglia: Pickford;Trippier;Maguire;Stones;Walker;Rice,philips;Mount;Saka;Kane;Sterling

A mérkőzést Németország kezdte. 3.perc: két hazai szöglet helyzet nélkül. 6.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 14.perc: Philips sérült meg helyére Bellingham állt be. 23.perc: Hofmann gólját les miatt érvénytelenítették. 26.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 27.perc: Kane lőtt kevéssel a kapu mellé. 38.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 45.perc: Musiala került helyzetbe ám hibázott ziccerből. 47.perc: angol szöglet helyzet nélkül. ezzel ért vissza a félidő.

A második játékrészt Anglia kezdte. 50.perc: Kimmich passzát követően Hofmann lőtt a hálóba 1:0! 56.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 65.perc: Werner helyére Musiala állt be majd Gnabry állt be Hofmann helyére. 66.perc: német szöglet helyzet nélkül. 71.perc: Müller lövését Pickford hárította. 71.perc: újabb hazai szöglet helyzet nélkül. 72.perc: Grealish állt be Mount helyére. 74.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 75.perc: Werner lövését Pickford védte bravúrral. 76.perc: Müller helyére Goterzka állt be. 77.perc: Kane lövését Neuer védte. 77.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 80.perc: Bowen helyére Saka állt be. 81.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 83.perc: Gündogan helyére Sane állt be. 86.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 87.perc: büntető gyanús helyzet melyet a VAR végül büntetőnek ítélt meg. 87.perc: Kane lőtte a büntetőt a hálóba 1:1! 88.perc: Schlottenberg sárgult be. ezzel ért véget a mérkőzés.

Az első játékrészben nagy mezőnyharc alakult ki. Mindkét gárda több szögletet végzett el illetve a hazaiak több helyzetet is elpuskáztak. A hazaiak lesgól is lőttek. A második játékrészben előbb a hazaiak találtak be. Az angol együttes nyomni kezdett és Kane révén ki is egyenlített. Több találat nem született, ezen a kitűnő mérkőzésen.