A Bajnokok Ligája folytatódik a második fordulóval. A Keddi nap csúcsmérkőzésének a PSG Manchester City összecsapás ígérkezik. A két klub felépítése hasonló hisz a közelkelti milliárdokból épült fel. Idén a PSG az összes mozgatható sztárt igyekezett leigazolni köztük is a legnagyobb név Messi érkezése. Mindkét klub a keretek ereje ellenére küzd nehézségekkel, a City a sérülések miatt van gondban míg a Párizsiak láthatóan nem találták meg még ideális szerkezetüket. Ettől függetlenül a mai mérkőzés hatalmas rangadónak ígérkezik. Valódi esélyesről aligha beszélhetünk.

PSG: Donnarumma;Kimpembe;Marquinhos;Hakimi;Herrera;Gueye;Verratti;Neymar;Mbappe;Messi

Manchester City: Ederson;Walker;Dias;Laporte;Cancelo;De Bruyne;Rodri;Silva;Mahrez;Grealish;Sterling

A mérkőzést a Manchester City kezdte. 8.perc: Gueye lőtt a hálóba a jobb felső sarokba 1:0! 18.perC: két vendég szöglet helyzet nélkül. 24.perc: Cancelo sárgult be. 27.perc: Sterling fejelt a keresztlécre majd Silva is a keresztlécet lőtte telibe. 29.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 37.perc: Donnarumma védte könnyedén De Bruyne lövését. 39.perc: hazai szöglet melyet követően De Bruyne sárgult be. 43.perc: két vendég szöglet melyeket követően Dias lövését Donnarumma védte óriási bravúrral. 44.perc: két vendág szöglet helyzet nélkül. Ezzel ért véget a félidő.

A második félidőt a PSG kezdte. 51.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 64.perc: a nagy City nyomás újabb szögletet eredményezett helyzet nélkül. 68.perc: Grealish helyére Foden állt be. 69.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 72.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 74.perc: Messi lőtt elképesztő gólt 2:0! 77.perc: Verratti sárgult be. 78.perc: Wijnaldum állt be Verratti helyére, majd Juesus érkezett Sterling. 82.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 90.perc: Gueye helyére Danilo állt be. A hosszabbítás 4 perc, melyben helyzet nem alakult ki.

Az első játékrészben a hazaiak szinte a semmiből szerezték meg a vezetést. A vendégek ahogyan a Chelsea ellen is sok helyzetet dolgoztak ki ám találatig nem jutottak. A második félidőben is a City akarata érvényesült a játékban a gólt mégis a hazaiak lőtték. Összességében a helyzetkihasználás döntött a hazaiak javára.