A Bajnokok Ligája negyed döntőinek visszavágói következnek. Az odavágón a Real Madrid alaposan megpofozta a Chelseat s gyakorlatilag el is döntötte a továbbjutás sorsát. Persze csodák mindig is léteztek főként a a Bajnokok Ligájában ám kétgólos előnyről a Real Madrid pláne hazai pályán nehezen elképzelhető hogy kiessen. Érdekes jó mérkőzés előtt állunk.

Real Madrid: Courtois;Mendy;Alaba;Fernandez;Fernandez;Carvajal;Kroos;Casemiro;Modric;Vinicius;Benzema;Valverde

Chelsea: Mendy;James;Silva;Rüdiger;Alonso;Kovacic;Cheek;Kante;Mount;Havertz;Werner

A mérkőzést a Real Madrid kezdte. 10.perc: James sárgult be. 13.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 15.perc: Mount elé aki a kapuba lőtt 0:1! 24.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 37.perc: Benzema sárgult be.

A második játékrészt a Chelsea kezdte. 50.perc: két vendég szöglet helyzet nélkül. 51.perc: Rüdiger fejelt a hálóba 0:2! 56.perc: Kroos lövését Mendy hárította bravúrral. 62.perc: Alonso lőtt a hálóba 0:3! Ám kiderült les volt. 68.perc: Valverde sárgult be. 73.perc: Camavigna állt be Kroos helyére. 75.perc: Werner lőtt a hálóba 0:3! Továbbjutásra áll a Chelsea. 78.perc: Mendy érkezett Marcelo helyére majd Rodrygo helyére Casemiro. 79.perc: vendég szöglet melyet követően Modric lőtt a hálóba 1:3! Hosszabbításra állunk. 82.perc: nagy hazai helyzet ám az állás nem változott. 83.perc: Pulisic állt be Werner helyére majd Vazquez helyére Fernandez.89.perc: két vendég szöglet helyzet nélkül. 92.perc: Courtois sárgult be. 94.perc: Pulisic lőtt a kapu fölé.

A hosszabbítás első félidejét a Real Madrid kezdte. 96.perc: Vinicius beadását Benzema lőtte a hálóba 2:3! Már a hazaiak állnak továbbjutásra. 100.perc: Kante helyére Ziyech ált be. 102.perc: Alonso szögletéből veszély nem alakult ki. 102.perc: Ziyech sárgult be. 105.perc: vendég szöglet helyzet nélkül.

A hosszabbítás második félidejét a Chelsea kezdte. Cserék: Kovacic helyére Jorginho állt be majd Cheek helyére Niguez. 109.perc: Havertz sárgult be majd a 113.percben Tuchel is besárgult és Azpilicueta is. 115.perc: Courtois védett hatalmasat. 115.perc: Vinicius helyére Ceballos állt be. 116.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 117.perc: Havertz fejelt centikkel a kapu fölé. 118.perc: Carvajal sárgult be. 119.perc: vendég szöglet helyzet nélkül.

Az első játékrészben a hazaiak nem kezdtek túl jól sőt a vendégek meg is szerezték a vezetést. A második játékrészben a hazaiak egyszer továbbjutásra álltak majd a hazaiak szépítettek. Hosszabbításra került sor. A hosszabbítás során Benzema gólja eldöntötte a továbbjutást. A vendégek mindent megpróbáltak a továbbjutás kivívása érdekében ám minden próbálkozásuk ellenére nem sikerült azt elérni. Összességében kitűnő meccset láthattunk.