A Bajnokok Ligája elődöntői folytatódnak. Előrehozott döntőnek is beillő Real Madrid Manchester City párosítás egészen élményszámba menő lesz minden bizonnyal. A Manchester City úgy tűnik megnyeri a Premier League-t. Sorra nyeri bajnoki mérkőzéseit s leszakította az Arsenalt. Az FA Kupának is esélyesként vágott neki, idén a döntőben a Manchester United vár a kékekre. A Real Madrid Spanyol Kupát már nyert idén, most a legnagyobb feladat, hogy valahogy megállítsa Guardiola együttesét. Ancelotti gárdájának minden tudására szükség lesz a mai estén csakúgy mint a visszavágót.

Real Madrid: Courtois;Camavigna;Alaba;Rüdiger;Carvajal;Modric;Kroos;Valverde;Rodrygo;Benzema;Vinicius

Manchester City: Ederson;Walker;Stones;Dias;Akanji;Rodri;Gündogan;De Bruyne;Silva;Haaland;Grealish

A mérkőzést a Manchester city kezdte. 5.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 14.perc: újabb vendég szöglet helyzet nélkül. 20.perc: Gündogan lőtt a kapu mellé. 21.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 34.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 36.perc: Vinicius lőtt nagy gólt távolról. 42.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 48.perc: Kroos sárgult be.

A második játékrészt a Real Madrid kezdte. 48.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 51.perC: hazai szöglet helyzet nélkül. 56.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 59.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 60.perc: két hazai szöglet helyzet nem alakult ki. 64.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 67.perc: De Bruyne lőtt a hálóba 1:1! 68.perc: Ancelotti sárgult be. 71.perc: Gündogan is besárgult. 78.perc: Benzema hagyott ki helyzetet. 79.perc: Camavigma is besárgult. 81.perc: Rodrygo helyére Asensio állt be majd Tchouameni állt be Kroos helyére. 86.perc: Silva is besárgult. 87.perc: Modric helyére Fernandez állt be. 87.perc: Két hazai szöglet helyzet nélkül.

Az első félidőben a vendégek kezdtek jobban. Sorra alakították ki a helyzeteiket. A hazaiak a vendég hibákat kihasználva meg tudták szerezni a vezetést. A második játékrészben a hazaiak játszottak jobban és pontosabban. Több helyzetet is kihagytak a madridiak melyeket De Bruyne büntetett meg. A visszavágó előtt még minden nyitott maradt.