Folytatódnak a küzdelmek a VB selejtezőkön, a mai napon az F csoportot vesszük górcső alá ezen belül is  Anglia és Litvánia összecsapását. Az Angolok jelenleg vezetik a csoportot, 4 mérkőzésből 3-at nyertek meg 1 döntetlen mellett. Az angolok gyakorlatilag a legerősebb kerettel állnak ki a mai mérkőzésre. A litván együttes 4 mérkőzést követően a csoport 4. helyén áll miután 1 győzelem mellett 2 döntetlen harcoltak ki illetve 1-szer kaptak ki. A mérkőzést  Wembley Stadionban játsszák csakúgy mint az Angol válogatott többi hazai mérkőzését. Jó mérkőzés előtt állunk melynek esélyese természetesen a hazai válogatott.

Anglia: Hart;Bertrand;Stones;Keane;Walker;Dier;Alli;Lallana;Sterling;Defoe;Chamberlaine

Litvánia: Setkus;Vaitkunas;Kijanskas;Klimavicius;Slavickas;Kuklys;Zulpa;Cernych;Slivka;Novikovas;Valskis

A mérkőzést a Anglia kezdte. 19.perc: hazai szöglet melyből helyzet nem alakult ki. 22.perc: Defoe kapott kitűnő labdát Sterlintől aki a léc alá lőtt 1:0! Az esetet követően Sterling-et kellett ápolni. 28.perc: Sterling már makk egészséges s beadási kísérletét a védők vágták ki. 33.perc: Bertrand távoli próbálkozását blokkolta a vendég védelem. 45.perc: Hart jött ki rosszul kapujából ám Stones a gólvonalról mentett hatalmasat. Ezzel ért véget a félidő.

A második félidőt Litvánia kezdte. 46.perc: Vatikauskas sárgult be. 48.perc: egy bal oldali labdát követően Sterling lőtt a védők lábába 3 méterre a kaputól. 50.perc: Alli fejese ment a kapu mellé. 551.perc: Defoe középre tett labdáját Setkus szedte össze. 52.perc: Slivka lőtt kapura de Hart hárítani tudott. 53.perc: Chamberlain lőtt távolról a Setkus kezébe. 54.perc: Novikovas helyére Grigaravicius  állt be a vendégeknél. 58.perc: Vatikaunas labdáját vágták ki a védők. 59.perc: Zulpa sárgult be. 60.perc: Vardy állt be Defoe helyére illetve Sterling helyére Rashford állt be. 65.perc: Lallana szöglete következett melyet követően Vardy lőtt a kapuba 2:0! 69.perc: vendég szöglet következett helyzet nélkül. 70.perc: Rashford lőtt a kapu mellé. 73.perc: Rashford sárgult be. 74.perc: Valskis helyére Matulevicius állt be. 77.perc: újabb szöglet melyből helyzet nem alakult ki. 80.perc: Vardy játszotta magát üresbe majd lőtt a kapu mellé. 82.perc: hazai szöglet melyet követően Dier került helyzetbe ám fejese a kapu mellé ment. 85.perc: Setkus védett nagyot Chamberlain próbálkozásánál. 87.perc: Slivka helyére Paulius érkezett. A hosszabbítás 3 perc, 91.perc: Bertrand cselezett a 16-oson belül majd lőtt a kapu mellé centikkel. Ezzel ért véget az összecsapás.

Az első játékrészben a hazaiak kezdte jobban igaz ennek ellenére sem lehetett azt mondani,hogy izzott a levegő a pályán. A vendégek kitartóan védekeztek egészen a hazaiak vezető góljáig. Ezt követően az angolok inkább a labdát tartották s egy egy próbálkozást kíséreltek meg. A félidő végén a vendégek Hart hibájából majdnem kiegyenlítettek. A második játékrészben mindkét együttes jobban felpörgette játékát, a hazaiak Vardy beállásával és találatával végleg eldöntötték a meccs sorsát. A vendégek helyzetet is alakítottak ki ám találatig nem jutottak.