A Premier League 33. fordulójának csúcsrangadóját a Liverpool és a Manchester United játssza. A Liverpool igyekszik nyomás alá helyzeni a Manchester Cityit akik 1 ponttal előzik meg őket a tabella élén. A Manchester United pedig a szégyenletes 7. helyen áll a tabellán s küzd, hogy valami csoda folytán odaérjen a Bajnokok Ligáját jelentő 4. helyre. Az esélyek a hazaiak mellett szólnak ráadásul a United formáját tekintve akár több gólos sima hazai siker is előfordulhat. Persze ezek a csaták akár vérremenőek is lehetnek. Érdekes összecsapás előtt állunk.

Liverpool: Alisson;Robertson;Van Dijk;Matip;Alexander-Arnold;Henderson;Fabinho;Thiago;Diaz;Mane;Salah

Manchester United: De Gea;Jones;Maguire;Lindelof;Wan-Bissakka;Pogba;Matic;Dalot;Fernandes;Rashford;Elanga

A mérkőzést a Manchester United kezdte. 5.perc: Salah lőtt a hálóba 1:0! 10.perc: Pogba helyére Lingard állt be. 11.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 16.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 18.perc: két hazai szöglet melyet követően Salah lőtt a hálóba 2:0! 32.perc: három hazai szöglet melyekből találat nem született. 43.perc: újabb hazai szöglet helyzet nélkül.

A második félidőt a Liverpool kezdte. A félidőben Jones helyére Sancho állt be. 47.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 68.perc: Diaz passzolt Mane elé  aki a kapuba lőtt 3:0! 70.perc: Jota állt be Diaz helyére. 80.perc: Thiago helyére Keita állt be. 80.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 84.perc: Elanga helyére Mejbri állt be. 85.perc: Salah lőtt a hálóba 4:0! 86.perc: Keita sárgult be. 87.perc: Fabinho helyére Milner állt be. 88.perc: Mjerbi sárgult be. 89.perc: Fernandes sárgult be. 93.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. Ezzel ért véget a találkozó.

Az első játékrészben a hazaiak jól használták ki helyzeteiket s két gólos előnyre tettek szert. A vendégek a kapuig is alig jutottak el. A második játékrészben a hazaiak ott folytatták ahol abbahagyták. Helyzeteiket kihasználva végül megérdemelt győzelmet arattak s versenyben maradtak a bajnoki címért.