A Bajnokok Ligája elődöntői folytatódnak s egyszersmind le is zárulnak ami az idei kiírást illeti. A sorrend megfordul s a mai esete folyamén az előre hozott BL döntőnek is beillő Real Madrid Bayern München párosítást izgulhatjuk végig. Igaz ehhez a Bayern München múlt héten mutatott hozzáállása nem lesz feltétlenül elegendő. A hazaiaknak minden okuk megvan, hogy magabiztosan várják a visszavágót. Igaz a spanyol bajnokságot a Barcelona nyerte valamint a kupát is ám ha az idén a papírformának megfelelően behúznák zsinórban 3. BL győzelmüket azzal mindent feledtetni tudnának. A vendégek részéről Robben játéka kérdéses illetve Boateng már csak a VB-n játszhat minden bizonnyal legközelebb. Ha a Juentus-hoz hasonlítjuk a Bayern München helyzetét sokkal jobban állnak a bajorok mert mindössze 2 gólt kellene lőniük és egyet sem kapniuk. Perzse ezt könnyebb leírni mint véghezvinni illetve részben függhet e bajorok továbbjutása a játékvezetői felfogástól. Kemény játék esetén adott esetben több lap s lehetséges a mérkőzésen. Jó mérkőzés előtt állunk.

Real Madrid: Navas;Marclo;Ramos;Varane;Lucas;Asensio;Kovacic;Modric;Kroos;Ronaldo;Benzema

Bayern München: Ullreich;Kimmich;Hummels;Süle;Alaba;Thiago;Tolisso;Ribery;James;Müller;Lewandowski

Az első félidőt a Real Madrid kezdte. 1.perc: vendég szabadrúgás melyet követően Navas öklözte ki a labdát. 2.perc: Müller labdáját Navas védte. 3.perc. egy jobb oldali labdát követően Kimmich elé került a labda aki mint a múlt héten is a kapuba lőtt 0:1! Összesítésben 2:2! Idegenben lőtt gólok miatt jobban áll a Real Madrid. 6.perc. hazai szabadrúgás melyet követően Benzema elé került a labda aki középre játszotta azt s Ronaldo lőtt közelről a kapu mellé. 11.perc. Marcelo beadását Benzema fejelte közelről a kapuba 1:1!Összesítésben 3:2! 13.perc. a hazai védelem szabadított fel. 14.perc: vendég szöglet melyet követően helyzet nem alakult ki a hazaiak hozhatták a labdát. 17.perc: Lewandowski gyanús körülmények körül esett a 16-oson belül, láttunk már ezért 11-est. 21.perc: vendég szabadrúgás helyzet nélkül. 22.perc: vendég szöglet melyet követően Hummels fejelte Navas kezébe a labdát. 28.perc: Marcelo került nagy helyzetbe majd lőtt kapura de lövését blokkolták, az ezt követő szögletből Hummels mentett az alapvonalról. 32.perc: Müller fordult be majd lőtt Navas kezébe. 33.perc: Hummels ment el jól majd Lewandowski lőtt Vanas-ba a felpattót James 3 méterről lőtte a nézők közé. 39.perc: Ronaldo lőtt kapura de Ullreich védeni tudott, az ezt követő sarokrúgásból Ramos fejelt a kapu mellé. 45.perc. Tolisso lőtt pár méterrel a kapu mellé. 46.perc: Marcelo kezéről ment ki a labda, az ezt követő szögletből ne alakult ki helyzet. A hosszabbítás 1 perc, melyben helyzet már nem alakult ki.

A második félidőt a Bayern München kezdte. 46.perc. Ullreich csúszott el egy hazatett labdánál, Benzema besétált a kapuig és duplázott 2:1! A továbbjutás minden bizonnyal eldőlt. 51.perc: Navas védett nagyot Alaba lövésénél, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 52.perc: Ullreich mentett fejjel. 53.perc: Hummels fejelt a kapu mellé. 53.perc: Modric lövése ment el a kapu és mindenki előtt keresztbe. 54.perc: előbb Marcelo előtt ment el a játékszer majd Ronaldo lőtt ziccerből a kapu fölé egy bal oldali beadást követően. 56.perc: vendég szöglet melyet követően helyzet nem alakult ki. 58.perc: vendég szöglet melyet követően a hazaiak hozhatták a labdát. 59.perc: újabb vendég szöglet ám helyzet ebből sem alakult ki, ám az ezt követő két lövést a hazai védelem vágta ki. Ribery nem tudta eltalálni a labdát kulcs helyzetben. 62.perc: Modric sárgult be. 63.perc: előbb Sule adott be középre melyet James lőtt kapura ám ez levágódott de a kipattanóra is a támadó érkezett s lőtt éles szögből a hálóba 2:2! Összesítésben 4:3! 64.perc. hazai szöglet helyzet nélkül. 65.perc: Vazquez sárgult be. 67.perc. hazai szöglet ám helyzet nem alakult ki. 69.perc: Ribery hibázott ismét a kontra végén, maradt a 2:2! 72.perc: Benzema helyére Bale állt be illetve Casemiro állt be Kovacic helyére. 74.perc. Navas védett elképesztő bravúrral Tolisso lövését követően, a kipattanót Ribery packázta el. 75.perc: Tolisso helyére Wagner állt be. 75.perc. James lőtt kapura de a labda a földre pattant s így fogta Navas. 78.perc. Süle blokkolta Ronaldo lövését, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 79.perc: Müller fejesét Navas védte szögletre, a sarokrúgásból újabb sarokrúgás következett melyből helyzet nem alakult ki. 82.perc: Varane védekezett jól. 83.perc: Martinez érkezett James helyére. 87.perc. Nacho érkezett Asensio helyére. 89.perc: Casemiro sárgult be, az ezt követő szabadrúgásból bedobás következett. 92.perc: vendég szöglet melyet követően Hummels fejelt a kapu mellé. A hosszabbítás 5. perc. 93.perc: Ribery rontott ezúttal is de szerencséje volt a vendégeknek ám Navas végül megfogta a labdát. 94.perc. hazai szöglet melyet követően a vendégek hozhatták a labdát. 96.perc. Müller maradt le centikkel a labdáról. Ezzel ért véget a mérkőzés.

Az első játékrészben a vendégek kezdtek látványosan jobban s ismét Kimmich révén meg is szerezték a vezetést. Ezt követően a hazai együttes is rákapcsolt s ki is egyenlített. Ezt követően kiegyenlített csata bontakozott ki mely maga színvonalú meccset eredményezett. A félidő végén Marcelo kezezése borzolta a kedélyeket. A második félidőben Ullreich hibája úgy tűnt a továbbjutást is eldöntötte. Benzema betalált. A vendégek talpra álltak s egyre többet rohamoztak s James révén ki is egyenlítettek. A mérkőzés utolsó harmadában a vendégek játszottak fölényben ám ha kevéssel is de sorra kihagyták helyzeteiket. a hazaiak újabb gólt nem lőttek ám így is a ők jutottak a döntőbe!